top of page
JJF_0555_0000_JJF_0616_edited.jpg

Příležitosti leží všude kolem nás

V posledních letech a ještě intenzivněji pro proběhlé pandemii covidu19 se výrazně změnilo prostředí, v němž žijeme. Mění se potřeby zákazníků, očekávání zaměstnanců i konkurenční prostředí. Aby firma v těchto změnách obstála, potřebuje se na ně adaptovat, být flexibilní a vytvářet výraznou přidanou hodnotu. To může být obtížné pro firmy s dlouhou tradicí, větším množstvím zaměstnanců nebo léty přebujelou byrokracií a se způsoby řízení, které byly efektivní ve 20. století, ty se velmi snadno mohou dostat na okraj propasti.

 

Jak nastartovat změnu, které prvky ve firmě uchovat a na které se podívat novýma očima a přenastavit je, to je to, co Vám ráda pomohu najít. Nabízím podporu i firmám a týmům, které se ocitly na rozcestí před dalším růstem, kdy hledají svou optimální velikost, při změnách managementu, nebo výrazných proměnách tržního prostředí. Služby jsou ale vhodné i pro firmy, které jen považují za důležité se občas zastavit, zhodnotit, kam jsme došli a kam směřujeme, a na tuto novou cestu se vydat vědomí a připravení.  

Pro podporu růstu Vás nebo Vaší firmy čerpám z dlouhodobých zkušeností s prací s týmy, klienty, korporátního i neziskového prostředí. Poradenství, práci s lidmi v organizacích a managementu se věnuji již 20 let. Mezi moje hlavní přednosti patří kreativní přístup k řešení problémů, koncepční myšlení, byznysová orientace i citlivost v komunikaci a navrhovaných řešeních. 

Bude mi potěšením spolupracovat i na Vašich změnách směrem k lepší firmě a větší spokojenosti. Neváhejte mne kontaktovat a objednat si HR konzultace, týmový koučink nebo firemní vzdělávání.   

O mně: About
bottom of page